Fórum poistenie.sk

Poraďte sa o poistení
Aktuálny čas je 17 Júl 2018, 02:46

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 
Autor Správa
 Predmet príspevku: Okradanie ludi
PoslaťNapísal: 17 Sep 2016, 09:44 

Tak ja mam takuto perlicku o poistovni ASTRA: minuli tok poistovna stratila licenciu na poistovanie aut a ostalo mi tam zhruba 90€. Poslali mi instrukcie ako mam postupovat a podat si ziadost o vratenie penazi. Urobil som tak, mal som potom vyplnit formular a poslat ho rumunska kde je vraj hlavne sidlo poistovne. Spravil som tak. Pisal som cca po mesiaci email do rumunska, ze stale mi neprisli peiaze ani ziadne info. Z tade ziadna odpoved nedojsla ani po tretiom emaili. Tak som pisal tu na slovensko tiez asi dva tri emaili az kym sa unuvali ozvat sa a odpisali, ze zaverecny sud sa bude konat az 28.4.2016 a od vtedy 90 pracovnych dni maju na to aby vratili peniaze. Samozrejme ubehlo 95 dni a peniaze nikde. Pisal som uz tri emaili ani na jeden som nedostal odpoved a ako zazrakom uz aj telefon je nedostupny. Teraz to uz je 100 dni !!! Vidim to tak, ze ma chceju okradnut o moje peniaze !!! A vidim, ze nie som jediny koho tato poistovna o*ebala !!!
Tu je prispevok od dalsieho uzivatela :
Rád by som sa podelil o moju skúsenosť s poisťovňou Astra. Mal som u vás poistené auto, poistku som zrušil, a na ďalši rok mi poslali šek aby som zaplatil poistenie auta. Ja som už aj zabudol ktorej som poisťovni leba moja nová poisťovňa ešte neposlala šek, tak som zaplatil poistenie v Astre. Keď bol šek zaplatený tak mi poslali oznámenie že poistenie je neplatné lebo som ho zrušil. Super! Takže keď treba posielať šeky tak neviete že mám poistenie zrušené, ak to zaplatim tak už viete že je to neplatné. Samozrejme moje peniaze za neplatnu poistku som dodnes nevidel. Ďakujem.

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Príspevok: 1 ] 

Všetky časy sú v GMT + 1 hodina

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť